SHOW TV İZLE

SHOW TV İZLE

SHOW TV İZLE

https://www.showtv.com.tr/canli-yayin/

SHOW TV CANLI İZLE

UM DIE OFFIZIELLE SENDUNG ZU SEHEN, KÖNNEN SIE AUF DEN LINK OBEN KLICKEN.
RESMİ YAYINI İZLEMEK İÇİN YUKARIDAKİ LİNKE TIKLAYABİLİRSİNİZ.

TO WATCH THE OFFICIAL BROADCAST, YOU CAN CLICK ON THE LINK ABOVE.

!!!Türkiye dışından kanalı seyretmek isteyenlerin VPN kullanmaları gereklidir. VPN ile ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.!!!

1 Mart 1991’de Erol Aksoy, Dinç Bilgin, Haldun Simavi ve Erol Simavi tarafından kurulan Show TV yayın hayatına ‘Başka Bir Alem!’ sloganıyla başladı.

İkinci yılında Türkiye’de yayın yapmaya başlayan kanalın yayın içeriğinde büyük bir değişime gidildi ve ilk defa 2 Mart 1992 tarihinde yayınlanmaya başlayan Show Ana Haber sunuculuğu için başarılı gazeteci Mehmet Ali Birand ile anlaşma sağlandı.

1992-95 yılları arasında Mehmet Ali Birand’ın sunumuyla yüksek izlenme oranlarına ulaşan Show Ana Haber’i 1995-96 yılları arasında Gülgün Feyman, 1996-2002 yılları arasında Reha Muhtar sunmuştur.

2000 yılında Mehmet Emin Karamehmet tarafından satın alınan kanala 18 Mayıs 2013 tarihinde TMSF tarafından el konuldu. Show TV ile birlikte o dönem Karamehmet’in sahip olduğu 360 TV, Digitürk, Alem Fm, Lig Radyo, Akşam Gazetesi, Güneş Gazetesi ve BMC şirketlerinin yönetimi de TMSF’ye geçti.

Show TV HD kanalı 4 Ocak 2011 yılında HD olarak yayın faaliyetlerine başladı. 3 yıl boyunca sadece Digiturk üzerinden belli programları yüksek çüzünürlükte yayınlayan kanal 12 Ocak 2014 yılından itibaren Turksat 4A uydusunun aktif edilmesiyle standart yayın ile eş zamanlı HD yayın yapmaya başlamıştır.

Yayın akışı listesinde eğlence, dizi, yaşam, yarışma, spor, canlı maç, canlılar ve bilim belgeselleri, yemek programları, gezi ve aktüalite programları yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir